Liście Borówki Amerykańskiej w saszetkach do zaparzania image
Liście borówki są pełne niesamowicie silnego przeciwutleniacza, który pomoże człowiekowi stać się zdrowym. A ta cudowna herbata ma świetne właściwości przeciwzapalne, a także pomaga przy alergiach i cukrzycy typu 2. Dzięki badaniom sięgającym 1927 roku, które wykazały, jak silne mogą być liście borówki w leczeniu. Mamy więc do zaoferowania wspaniałą herbatę, która na wiele sposobów może leczyć organizm.

Powszechnie wiadomo, że borówka amerykańska to super owoc pełen przeciwutleniaczy. Czy wiesz, że liście borówki mają wielokrotnie więcej przeciwutleniaczy niż owoce?

Co daje nam herbata z liści borówki amerykańskiej?

Wiele przeciwutleniaczy - w rzeczywistości liście borówki zawierają 31 razy więcej przeciwutleniaczy polifenoli i antocyjanów niż same owoce.

Pomaga w chorobach neurodegeneracyjnych - zbawienna w zapobieganiu i leczeniu chorób neurodegeneracyjnych, leczy mózg i jego zdolności umysłowe. Liście borówki mogą poprawiać pamięć i zapobiegać osłabieniu funkcji poznawczych, które pojawia się wraz ze starzeniem… a także mogą pomóc w chorobie Parkinsona i Alzheimera.

Stany zapalne - herbata jagodowa zawiera przeciwutleniający kwas galusowy, który pomaga przy zaczerwienieniu, obrzęku i bólu związanym ze stanem zapalnym. A to oznacza, że może pomóc w zapobieganiu chorobom sercowo-naczyniowym, rakowi i udarom. Pomocna jest również przy bólach i obrzękach stawów.

Obniża trójglicerydy - liście borówki amerykańskiej również obniżają poziom trójglicerydów o prawie 40%, pomagając w ten sposób zapobiegać chorobom układu krążenia.
Obniża ciśnienie krwi.

Alergie - badania pokazują, że liście borówki mogą pomóc w łagodzeniu objawów ataków alergii i stanów zapalnych związanych z tymi objawami.

Rak - silne przeciwutleniacze zawarte w liściach borówki mogą zapobiegać tworzeniu się wolnych rodników w organizmie, pomagając w ten sposób zapobiegać rakowi piersi, okrężnicy, prostaty, szyjki macicy i płuc.

Choroby skóry - liście borówki zawierają kwasy chlorogenowe, które pomagają leczyć stany zapalne skóry. Herbata może również pomóc w zapobieganiu i leczeniu egzemy, łuszczycy i innych zapalnych chorób skóry.

Cukrzyca - dzięki przeciwutleniaczom może zapobiegać i prawdopodobnie leczyć cukrzycę typu 2. Badania kliniczne pokazują, że herbata z liści borówki może obniżyć poziom cukru we krwi nawet o 27%.

Leczenie zapalenia wątroby - herbata z liści borówki pomaga w zapobieganiu i leczeniu zapalenia wątroby typu C, zapobiegając replikacji wirusa.

Zwyrodnienie plamki żółtej - pomocna przy zapobieganiu zwyrodnieniu plamki żółtej, jaskrze, retinopatii i zaćmie.

Syndrom chronicznego zmęczenia - niezastąpiona w zapobieganiu i leczeniu zespołu chronicznego zmęczenia.

Stwardnienie rozsiane - wykazano również, że liście borówki mają lecznicze właściwości przy tej chorobie.

Uszkodzenia DNA - herbata ta pomaga również zapobiegać i naprawiać uszkodzenia DNA spowodowane przez wolne rodniki.

Infekcje dróg moczowych i choroby nerek - liście borówki wspomagają pracę nerek, pęcherza i układu moczowego. Zawierają również kwas elagowy, który zapobiega przywieraniu bakterii do ścianek pęcherza moczowego.

Dużo witaminy C - wzmacnia naczynia włosowate, żyły i tętnice w całym ciele.

Zdrowie kobiet - napar z liści borówki leczy mięśniaki, pomaga w skurczach i niweluje nieprzyjemne skutki PMS.

Link do sklepu internetowego:

Liście borówki amerykańskiej w saszetkach do zaparzania 18g
https://allegrolokalnie.pl/oferta/liscie-borowki-amerykanskiej-w-saszetkach